A gdyby 🇯🇵 Honda wprowadziła takiego CRX-a to kupilibyście?😉
— Maciej Smoleń 🚗Moto (@auto_moto_pl) 28 May 2026
Ja taaaaaaak😍😍😍😍
スポンサードリンク
Największym moim motoryzacyjnym rozczarowaniem było, jak Honda zaprezentowała “następcę” CRXa, czyli CR-Z. Jedyne, co łączyło te oba modele, to jedna para drzwi.
— Inwestor 40+ (@Inwestor40plus) 28 May 2026
W ogóle mam wrażenie, że mega dobrym pomysłem byłoby gdyby marki samochodowe miały swoje linie retro (tylko z nowymi technologiami) coś jak marki sportowej odzieży mają. Po 1-2 modele. Pewnie w ch*j drogie by były ale 🥰
— Mario Bax (@Mariusz58433927) 28 May 2026
Jeśli miał by silnik z type-R, to tak.
— Piotr (@Piotr89319087) 28 May 2026
Mamusiu, jakie to piękne i przypominające stare, dobre czasy...
— Amo Satoshi アモ サトシ (@AmoSatoshi) 28 May 2026
yess
— Serhat Garip (@serhatgarip3434) 28 May 2026
Que de souvenirs... Son grip, son comportement aussi rigoureux que joueur, sa légéreté, son agilité, ses freinages de truands, c'était la GTI absolue en mode micro-coupé ras du sol... La CRX surpassait même mes EG6. Avec ça, tu étais l'aigle de la route au début des 90.
— Jacko Arch 🌞 (@ArchimbaudGang) 28 May 2026
ja nie, nienawidzę samochodów z tabletami
— Ostry_wu (@ostry_wu) 28 May 2026
CRXで欲しいのはこれだね😌 シビックのEG6も外装はほぼ昔のままで内装と性能が最新てのがいい😌
— 氷川光秀 (@h1niUo99Cg78625) 28 May 2026
Zabudować te ekrany i może być. Choć mnie trochę ten tył męczy - lekko za prostacki.
— Szeryf z Pifpaf City (@AlentProf) 28 May 2026
VTECなら喜んで😊
— 聖護院株|薄利をコツコツ千枚漬け🔰 (@Shougoin_Kabu) 28 May 2026
Era resetu motoryzacji, a z nią powrót do korzeni i charakterystycznego autonomicznego dizajnu każdej marki z osobna. Euro. Moto. Powinna powrócić do każdego kultowego modelu, aby konkurować z Azją. AI jest do dupy, mdłe i przerażające, i wszędzie te panele LSD 👎🤬.
— Tedi (@TediTed82144759) 28 May 2026
Sztosik w końcu godny powrót do modelu z przed lat !
— Jarek Piotrowicz (@jareklobuz) 28 May 2026


コメント
こう考えるとCR-Zは正常進化モデルだったんだけどな
主にデザイン
シビックベースは尻だけ切ったらプレリュードと変わらん
不便だけど我慢してコンパクトセダンを買い支えなかったお前らが悪い
今のエセホンダはハイブリッドとかEVにしたり余計な事しかしないから無理
商品化できない要素アピールしすぎ
物理スイッチに戻してほしい
2. 2ドアから4ドアに変更したスポーツモデルの方が国内外で確実に売れる
3. 今の目線でCR-Zを酷評する気持ちは分かるが当時はアレで良かった
わざわざ社員のアイデア潰して出した挙げ句凡作を世に出すって言う典型的な権限を持っちゃった無能のそれに。
ワイドにしたら当然肥大化するんやけどその自己矛盾に気付いてる?
グレイスはただひたすらに顔がブサイクだった。あれさえなければ5ナンバーの超低燃費車で昨今のセダンの中ではバク売れしてたろうに。
ほら文句言ってないでプレリュード買いなさい
あれじゃあただのフィットHVクーペだからな
でもまあ手軽に乗れるクーペとしては悪くないんだろうが
は?むしろグレイスってめっちゃカッコよくないか?
シルエットはやっぱりずんぐりしてるとは思うが…
単純に売れなかったのはコンパクトセダンにそもそも需要がなくて、その層も保守的なトヨタを選ぶからや
その頃にはトヨタにもカローラだけじゃなくプレミオ/アリオンもおったからな
米国向け低燃費クーペで言えばプレリュードなんてモロに正常進化やな
そないcvtが好きなんか?
グレード別けてB16なりB18なり載せてくれればなぁ。